Aicinām ceļojumā uz Izraēlu no 1.septembra līdz 7.septembrim!

   Šī ir unikāla iespēja apmeklēt Svēto zemi, redzēt vietas, kurās bija Jēzus, kad dzīvoja šeit uz zemes un tādā veidā iepazīt Dievu vēl vairāk! Tas būs neaizmirstams garīgs ceļojums, piepildīts ar dievkalpojumiem, slavēšanu un lūgšanām!

 Ja vēlaties doties, tad lūdzam reģistrēties braucienam mājaslapā www.brivibascentrs.lv vai klātienē draudzē ,,Brīvības centrs " Rīgā, Lienes ielā 28, dievkalpojumu vai lūgšanu laikā, pie Regīnas Kārkliņas.

  Kopējā maksa par ceļojumu ir 750 eiro. Lūgums līdz 1.jūnijam veikt pirmo iemaksu 250 eiro apmērā, kas apstiprinās jūsu reģistrāciju braucienam. 500 eiro jāsamaksā izbraukšanas dienā. Maksu par ceļojumu lūdzam nodot R.Kārkliņai.

   Ceļojuma cenā ietilpst: lidmašīnas biļete (turp un atpakaļ) ar nodošanas bagāžu līdz 20kg; ēdināšana trīs reizes dienā; visas nakšņošanas vietas, viesnīcas, kā arī visi apskates objekti Izraēlā.

Ēbr.12:22 |"Bet jūs esat tuvojušies Ciānas kalnam un dzīvā Dieva pilsētai, debesu Jeruzālemei un eņģeļu neskaitāmiem pulkiem, svētku sapulcei"

 

Flag Counter

   statistics from 08.11.2015

Transformation Center Online Radio 24/7

Spied šeit un klausies tava datora vai viedtālruņa atskaņotājā