Dāvids: "Dievs dziedināja manu dzirdi un vestibulāro sistēmu!" (13.09.2015.)

     Kopš es sevi atceros, man vienmēr bija problēmas ar dzirdi un līdzsvaru. Kad cilvēki runāja, tad bieži vien man bija grūti sadzirdēt, ko viņi saka un dažus vārdus es vispār nesapratu. Arī ar līdzsvaru bija problēmas. Kad gāju, tad mani vienmēr vilka uz vienu pusi. Piedzimu ar diagnozi – alkohola fetālais sindroms. Ģimenē bija nelabvēlīgi apstākļi, alkohols un vardarbība. Tāpēc biju ļoti nedrošs par sevi, bailīgs un nervozs. Bija arī problēmas ar domāšanu, tāda sajūta, ka nekad galva nebija skaidra.

Pirms aptuveni trīs gadiem, kad vecāki jau bija kādu laiku ticīgi, mani aizveda pie ārsta pārbaudīt dzirdi uz Dzirdes centru Biķernieku ielā, Rīgā. Tur konstatēja problēmas ar dzirdi un līdzsvaru un izrakstīja dzirdes aparātu, ko man nodrošināja par valsts līdzekļiem. Tā nu es trīs gadus to lietoju un bez tā nevarēju iztikt. Kad tam beidzās baterejas, tad man nācās to noņemt un ļoti sāpēja galva.

       Septembra sākumā man bija iespēja ar citiem cilvēkiem no savas draudzes aizbraukt uz Inkaunteru Lietuvā. Inkauntera otrajā vakarā, kad bija lūgšanas par dziedināšanu, tad pie manis pienāca kāds kalpotājs un lūdza par mani. Es sajutu tādu kā siltumu abās ausīs. Tad kalpotājs teica, lai izņemu dzirdes aparātu un pārbaudu, vai ir kas mainījies. Kad noņēmu dzirdes aparātu sapratu, ka dzirdu bez tā ideāli. Galva nesāpēja. Un arī līdzsvaru es izjūtu perfekti. Kopš tās dienas neesmu vairs nekad dzirdes aparātu lietojis. Un vēl pāris dienas pēc Inkauntera, mājās, es pamēģināju braukt ar velosipēdu, jo iepriekš tas man nekad nebija izdevies dēļ līdzsvara traucējumiem, bet tagad es to varu, man tas izdodas viegli un tas ir tāds prieks!

Paldies Dievam par dziedināšanu!

Esmu arī kļuvis daudz drošāks, pazudušas bailes un nedrošība, nervozitāte. Jūtu daudz lielāku mieru. Arī domāšana ir uzlabojusies, daudz labāk saprotu visu, kas apkārt notiek. Visa slava un pateicība manam Kungam Jēzum Kristum par dziedināšanu!

Lejuplādēt video MP4

Flag Counter

   statistics from 08.11.2015

Transformation Center Online Radio 24/7

Spied šeit un klausies tava datora vai viedtālruņa atskaņotājā