Vija: "Inkaunterā tika dziedinātas varikozās vēnas" (13.09.2015.)

   Pirms 28 gadiem, kad man piedzima meitiņa, uz labās kājas man parādījās varikozās vēnas. Tās arvien palielinājās, izveidojās lieli varikozo vēnu mezgli pa visu labo apakšstilbu. Kā arī man bija mugurkaula osteohondroze un ļoti sāpēja mugura kopš man slimnīcā tika veikta lumbālpunkcija.

  Kad biju Inkaunterā, Lietuvā, otrajā vakarā bija piepildīšanās ar Svēto Garu un kalpotāji lūdza par dziedināšanu. Lūdza arī par manām muguras sāpēm un tās pazuda. Esmu tagad arī spējīga daudz labāk kustēties un noliekties un mugurā sāpes neparādās. Lūgšanas laikā arī sajutu karstumu pa visu labo kāju. Pēc lūgšanas apskatīju to un ievēroju, ka varikozās vēnas bija krietni mazinājušās. Interesanti bija arī tas, ka dziedināšana turpinājās vēl pāris dienas pēc inkauntera. Ievēroju, ka ar katru dienu vēnas turpina mazināties, kamēr praktiski kļuva neredzamas.

  Esmu ļoti pateicīga Dievam par fizisko dziedināšanu, kā arī par dvēseles dziedināšānu no smagām traumām un pārdzīvojumiem, kas man bijuši jau kopš agras bērnības.

Lejuplādēt video MP4

 

Flag Counter

   statistics from 08.11.2015

Transformation Center Online Radio 24/7

Spied šeit un klausies tava datora vai viedtālruņa atskaņotājā