ndijas kristiešu ģimenes, kuras bija spiestas pārtraukt apmeklēt baznīcu pēc tam, kad hindu radikāļi draudēja ar izrēķināšanos un nogalināt, ir apsolījuši turpināt slepeni pielūgt Kristu.

Indijas Madhjā Pradesas štata mācītājs Singhs pastāstīja, ka 15 ģimenes pārtrauca doties uz savu baznīcu pēdējo mēnešu laikā pēc tam, kad bija saskārušās ar hindu radikāļu vajāšanām. Pirms šā gada maija draudzi regulāri apmeklēja aptuveni 200 cilvēku, bet tagad svētdienās uz draudzi nāk tikai 50 līdz 60 cilvēki, no kuriem daudzi ir pakļauti vajātāju spiedienam.

Laikā, kad Brazīlijā tiek atzīmēta Neatkarības diena, uzbrukumu piedzīvojis prezidenta amata kandidāts Bolsonaro, kurš tobrīd piedalījās vienā no priekšvēlēšanu kampaņas pasākumiem. 

Bolsonaru pazīstams, kā politiķis, kurš nosoda gan augošās vardarbības noziedzību valstī, gan homoseksuālismu, kā arī mēģinājumus ieviest homoseksuāla satura mācību programmu bērnudārzos un skolās. Tāpat Bolsonaro ir par stingrām robežām ar apkārtējām valstīm, lai mazinātu arvien augošo narkotiku izplatību Brazīlijā. Kā Latvijas Kristīgajam radio stāsta Latvijā dzīvojošais brazīlietis Tjago Bomfim da Silva, Brazīlijā vairums kristiešu iestājas lūgšanās par 7. Oktobrī gaidāmajām vēlēšanām un atbalsta tieši Bolsonaro. Tjago skaidro, ka Brazīlija ir stratēģisks punkts visa Latīņamerikā, tādēļ ir ļoti svarīgi, lai tā kļūtu stipra un droša valsts un ietekmētu visa reģiona nākotni. Noziedzības līmenis valstī ir ārkārtīgi augsts, katru gadu Brazīlijā notiek ap 70 000 slepkavību.
Bolsonaru saviem atbalstītājiem sola jaunu sākumu, cīņu pret korupciju, likumu ievērošanu un kārtību. Viņam ir stingrs plāns, kā mainīt esošo situāciju un viens no viņa moto ir – “Dievs ir pār visiem cilvēkiem.”
Latvijā dzīvojošais brazīlietis saskata, ka pret šo kandidātu tiek īstenota līdzīga apmelojoša mediju kampaņa, kā tas bija pret Donaldu Trampu. Tādēļ viņš aicina īpaši kristiešus iestāties lūgšanās par Brazīlijas politisko situāciju.

Pagājušajā nedēļā Romas centrā iebrucis vēsturiskas 16.gadsimta baznīcas jumts. Notikušajā neviens cilvēks nav cietis, taču gruveši sapostījuši krāšņo baznīcas iekšpusi. Baznīcas zālē sakrituši koka balsti un pamatīga gruvešu kaudze.

Jumta iebrukšanas laikā baznīca apmeklētājiem bija slēgta, tomēr glābēji ieveda īpaši apmācītus suņus, lai pārbaudītu, vai gruvešos tomēr nav aprakts kāds cilvēks. Itālija vēsturisko objektu, arī baznīcu, renovācijai cenšas piesaistīt privātos investorus, jo valsts taupības politika neļauj pietiekami atjaunot visas celtnes.

ASV prezidents Donalds Tramps sanāksmē Baltajā namā pirmdien uzrunājis evaņģēlisko kristiešu līderus, brīdinot – ja ASV starptermiņa vēlēšanās republikāņi zaudēs kontroli Kongresā, demokrāti varēs atcelt visu, kas Trampa laikā līdz šim paveikts.

Konservatīvā darba kārtība būšot apdraudēta, ja republikāņi zaudēs novembra vēlēšanās. Pirmdienas sanāksmē Tramps runāja par abortiem, reliģijas brīvību un jaunatnes bezdarbu. Tāpat viņš aicināja evaņģēlisko kristiešu līderus palīdzēt republikāņiem gūt uzvaru novembra vēlēšanās.

eventbrite.de

No 31.augusta līdz 2.septembrim Vācijas pilsētā Kemnicā notiks praktiskās ielu evaņģelizācijas apmācība, ko rīko kustība “The Last reformation” (Pēdējā reformācija). Seminārus vadīs evaņģēlists Džons Bjarnštains ar komandu. Apmācības programma ir balstīta Apustuļu darbu grāmatā, kuras galvenie principi ir slimo dziedināšana, evaņģēlija sludināšana, kristības ūdenī un Svētajā Garā, kā arī cilvēku darīšana par Jēzus mācekļiem. Pēc teorētiskajām lekcijām semināra dalībnieki tiks sadalīti mazākās grupās, kas dosies ielās pieredzējušu ielu evaņģēlistu pavadībā. Semināra noslēgumā paredzētas arī kristības. Dalība seminārā ir bez maksas. Sīkāka informācija un pieteikšanās mājaslapā: TheLastReformation.com.

No 30.augusta līdz 2.septembrim Rīgā notiks evaņģelizācijas pasākums “Awakening Europe Baltija”. Tā būs jau ceturtā Awakening Europe konference. Iepriekš tā pulcējusi tūkstošiem cilvēku Nirnbergā (Vācijā), Stokholmā (Zviedrijā) un Prāgā (Čehijā).

Pasākuma mērķis ir glābt pazudušos un iedrošināt kristiešus Eiropā drosmīgi sludināt evaņģēliju un ikdienā dzīvot kā patiesiem Jēzus Kristus mācekļiem. Konferences ietvaros notiks slavēšana (slavēs gan vietējie, gan ārvalstu mūziķi), Dieva Vārda sludināšana (Kriss Valotons, Tods Vaits, Bens Fidžeralds u.c.), darbnīcas un evaņģelizācija ielās, aicinot piedalīties vakara pasākumos Arēnā Rīga. Tiek prognozēts, ka pasākumā piedalīsies kristieši no 26 pasaules valstīm. Rīgas ielās izies ap 5000 evaņģelizētāju. Tiks nodrošināta tulkošana sešās valodās. Iegādāties biļetes, kā arī uzzināt vairāk par pasākuma programmu var mājas lapā: www.awakeningeurope.com/awakening-baltija.

Polijas katoļu baznīca aicinājusi sabiedrību valsts neatkarības atjaunošanas simtgadi sagaidīt, aizvadot 100 dienas, nelietojot alkoholu. Bīskaps Tadeušs Bronakovskis norādījis, ka poļi alkoholu lieto pārāk bieži un pārāk lielos daudzumos.

Viņš mudinājis poļus, sākot no 1.augusta, atteikties no iedzeršanas un palikt skaidrā līdz pat 11.novembrim, kad Polijas svinēs savas neatkarības atjaunošanas simtgadi. Šī iniciatīva nosaukta par brīvības un savas valsts mīlestības pārbaudījumu. Baznīca tradicionāli mudinājusi poļus augustā, kad tiek svinēti vairāki katoļu svētki, atturēties no alkohola lietošanas. Saskaņā ar oficiālo statistiku 800 000 poļu ir atkarīgi no alkohola, bet trīs miljoni regulāri lieto alkoholu lielos daudzumos. 

Flag Counter

   statistics from 08.11.2015

Transformation Center Online Radio 24/7

Spied šeit un klausies tava datora vai viedtālruņa atskaņotājā