23.07.2019

 

Sveiki! 
Jums raksta Linda! Vēlos nedaudz pastāstīt par sevi. Jau kopš bērnības zinu par Dievu, bet neskatoties uz to, ka pazīstu Viņu, esmu daudz reizes kritusi pasaules grēkos un cēlusies atpakaļ pie Dieva. Esmu divas reizes precējusies. Ar tagadējo vīru iepazinos, kad viņš vēl nepazina Dievu.  Tas notika pirms 6 gadiem. Es viņam stāstīju par Dievu. Tad mēs abi nācām pie Dieva ar grēku nožēlas lūgšanu un atgriezāmies pie Viņa. Vīrs man prasīja lai pastāstu par Dievu viņam kaut ko vairāk. Es sākumā nedaudz stāstīju, bet ar laiku pārstāju to darīt. Iekšēji daudz ko gribēju pastāstīt, bet vārdi nenāca pār manām lūpām un nezināju ko tieši lai stāsta. Ilgi nesapratu kādēļ tas tā ir. Tā mēs lēnām atkal padevāmies pasaules grēkiem un kārībām. Mums ir divas burvīgas meitas, 5 un 3 gadiņi. 
Pāgājušajā vasarā sāku strādāt algotu darbu un tā kā tas bija sezonas darbs, rudenī atradu citu. Un kops rudens man sākas daudz cīņas kurās es cīnos.  Kā vienā no Dievkalpojumiem mācītājs Kaspars sludināja, ka mums katram ir savi Goliāti ar ko mums jācīnās un kam jāstājas pretī. Mani pēdējie Goliāti manā dzīvē ie finanses, arī vīra atkarība no alkohola un dusmu lēkmes, kā arī laulības saglabāšana. Pēdējā laikā nāca prātā domas par šķiršanos. 
Bet radikālas pārmaiņas ar mani notika šī, 2019.gada 16.maijā. Man bija nesen iegādāta mašīna un tajā dienā kopā ar darba kolēģi braucām mājās no darba. Un kādā brīdī mašīna palika nevaldāma un apveļot kūleni iegāzāmies grāvī. Man nebija ne skrambiņas, kolēģei tikai smadzeņu satricinājums, mašīnai buktes, kuras ir labojamas. 
Un pēc šīs dienas brīnumiem sapratu, ka man klāt ir stāvējuši Dieva eņģeļi un ir noticis brīnums. Kā arī sapratu, ka tā kā agrāk, dzīvot vairs nedrīkstu. Parunājos ar mammu un viņa man ieteica klausīties jūsu draudzes Dievkalpojumus. Es nācu Dieva priekšā ar grēku nožēlu un sāku klausīties Dievkalpojumu ierakstus. Agrāk es klausījos tikai mūziku un ne īpaši Dievkalpojumus. Bet tagad, kad klausos jūsu Dievkalpojumu ierakstus, katrs ieraksts mani spēcīgi uzrunā un aizskar manu sirdi. Tā kā strādāju un atnākot mājās man ir daudz mājas darbi, bērni un vīrs, tad neatlika tam laiks. Bet Dievs man tagad sagādājis tādu darbu, ka strādājot brīvi varu klausīties jūsu dievkalpojumu ierakstus. Tie mani daudz ir uzrunājuši un ļoti stiprinājuši ticībā. Tādēļ esmu ļoti pateicīga Dievam par jūsu draudzi un kalpošanu. 
Es zinu, ka man vēl priekšā stāv cīņas ar Goliātiem, palikšanu ticībā un būt stiprai Dievā. Pirms atkal atdevu savu dzīvi Dievam, man likās, ka uz manis ir uzkrautas visas problēmas kas vien mūsu ģimenei ir, ka tikai man par to ir jādomā un tās ir jārisina. Bet pēc tam, kad atkal klausījos kādu no ierakstiem un mācītājs teica, ka Dievam nekas nav neiespējams, es visu to atdevu Viņam. 
Es tikai tagad sapratu, kādēļ nespēju agrāk neko pastāstīt vīram par Dievu. Kaut es zināju par Viņu daudz, man nebija šīs dziļās, personīgās attiecības ar Viņu! 
Linda

Flag Counter

   statistics from 08.11.2015

Transformation Center Online Radio 24/7

Spied šeit un klausies tava datora vai viedtālruņa atskaņotājā